Vështrim i përgjithshëm

 • BANESA - SHITJE
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhomat e gjumit
 • 1
 • Banjo
 • 62

Përshkrim

Në të gjithë këtë angazhim ndaj klientëve, BW Patundshmeri kujdeset për cilësinë e shërbimeve të saj dhe siguron që secili klient të ketë një eksperiencë të kënaqshme dhe të besueshme. Ajo është e njohur për sigurinë dhe besueshmërinë e saj, duke ndihmuar klientët në gjetjen e zgjidhjeve të duhura për nevojat e tyre të patundshmërisë.

Adresë

 • Adresa Lakrishte, Rruga Tirana
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi Postar/Zip 10000

Detajet

Updated on July 27, 2023 at 3:03 pm
 • Madhësia e pronës: 62
 • Dhomat e gjumit: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: BANESA - SHITJE
 • Statusi i Pronës: Shitje

Llogaritësi i hipotekës

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Property Tax
 • Home Insurance
 • PMI
 • Monthly HOA Fees
%
%
%
%

Caktoni një vizitë

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Pronat
admin
 • admin

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
admin
 • admin